Sztuka Dawna: Prace na Papierze - pierwsze obiekty
25 lutego 2020, godz. 19:00

Soter Jaxa Małachowski (1867 Wolanów pod Odessą - 1952 Kraków)
Na morzu, 1937
Na morzu, 1937

akwarela/papier, 24 x 34 cm (w świetle oprawy)
sygnowany i datowany p.d.: 'SJaxa | 1937'
ID: 79376