Sztuka Dawna: Prace na Papierze (wyniki)
23 maja 2019 godz. 19:00

Zygmunt Dobrzycki (1896 Oleksin - 1970 Beauvallon)
Kobiety u grobu Chrystusa, 1944 r.
Cena wylicytowana: 3 200 zł

Cena wylicytowana: 3 200 zł

tusz/papier, 60,5 x 46,5 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany i datowany l.d.: 'Dobrzycki 44'
ID: 67954