Sztuka Dawna. Prace na Papierze
1 grudnia 2020 godz. 19:00

Nikifor Krynicki (1895 Krynica - 1968 Folusz)
Widok na rynek , lata 30. XX w.
Estymacja: 7 000 - 12 000 zł

Estymacja: 7 000 - 12 000 zł

akwarela, ołówek/papier, 17,5 x 25 cm
opis autorski u dołu: 'BRZESOWWIEŚMIASTOKRAKOWSKI WILLA'
ID: 91775