Sztuka Dawna. Prace na Papierze
1 grudnia 2020 godz. 19:00

Nikifor Krynicki (1895 Krynica - 1968 Folusz)
Pejzaż miejski , lata 20. XX w.
Estymacja: 7 000 - 12 000 zł

Estymacja: 7 000 - 12 000 zł

akwarela/papier, 18,5 x 27 cm
opis autorski u dołu: 'WKRAKOWIEWIESWKRYNICYPOdSeRabcanoKRDKA'
ID: 91774