Sztuka Dawna. Prace na Papierze
1 grudnia 2020 godz. 19:00

Estymacja: 8 000 - 12 000 zł

Estymacja: 8 000 - 12 000 zł

akwarela/papier, 37 x 52 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany i datowany l.d.: 'Augustynowicz | 31.
ID: 91608
  • kolekcja prywatna, Warszawa