Sztuka Dawna: Prace na Papierze (wyniki)
3 grudnia 2019 godz. 19:00

Julian Fałat (1853 Tuligłowy - 1929 Bystra)
Portret dziewczynki, lata 80. XIX w.
Cena wylicytowana: 24 000 zł

Cena wylicytowana: 24 000 zł

akwarela/papier, 32 x 22,5 cm
sygnowany p.d.: 'J. Fałat'
ID: 79725
  • kolekcja prywatna, Małopolska
Opinie
  • dołączona ekspertyza Janiny Oczko Kozłowskiej z 2017 rok
„Po mistrzowsku wreszcie użyje Fałat akwareli w swoich szkicach portretowych, w których z niesłychaną brawurą podkreśla charakterystyczne rysy osób”. – TADEUSZ JAWORSKI