Sztuka Dawna: Prace na Papierze (wyniki)
14 czerwca 2018 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 75 000 zł

Cena wylicytowana: 75 000 zł

pastel/papier, 62,4 x 46,5 cm
sygnowany, datowany i opisany l.d.: 'Witkacy | 1930 11 | IV | NP3' oraz opisany p.d.: 'T.E.' (w kole)
(w świetle passe-partout)
ID: 58613
  • kolekcja rodziny sportretowanej, Szczecin