Sztuka Dawna: Prace na Papierze (wyniki)
14 czerwca 2018, godz. 19:00

Stanisław Ignacy Witkiewicz \ Witkacy (1885 Warszawa - 1939 Jeziory na Polesiu)
Portret dziewczynki na tle pejzażu, 1927 r.
Cena wylicytowana: 150 000 zł

Cena wylicytowana: 150 000 zł

pastel/papier naklejony na tekturę, 58,7 x 48,5 cm
sygnowany, datowany i opisany u dołu: 'Ign. Witkiewicz 1927 III T.E (w okręgu) P + NP 1,2'
ID: 60988
  • kolekcja prywatna, Warszawa
Opinie
  • autentyczność pracy potwierdziła dr Anna Żakiewicz