Szklane marzenia: wystawa szkła artystycznego i użytkowego
Od 6 lipca 2018 do 21 lipca 2018

Zestaw kieliszków dla 8 osób
lata 50. XX w.
Cena: 800 zł
Zestaw kieliszków dla 8 osób
lata 50. XX w.

Cena: 800 zł

szkło sodowe, ręcznie formowane, na rancie i stopie złocone, kieliszek do czerwonego wina: 12,5 x 7,5 cm, kieliszek do szampana: 8 x 10 cm, kieliszek do białego wina: 9,5 x 5,5 cm, kieliszek do wódki: 7 x 4 cm
na stopie naklejka ze znak wytwórni: 'CVC | MADE IN BELGIUM'
ID: 61656