Szklane marzenia: wystawa szkła artystycznego i użytkowego
Od 6 lipca 2018 do 21 lipca 2018

Antoine Pierini
Z cyklu "Nieważkości", lata 80. XX w.
Cena: 14 200 zł
Antoine Pierini

Cena: 14 200 zł

szkło, 40 x 27 x 8 cm
sygnowany na spodzie: 'A. Pierini'