Lata 20. Lata 30. (wyniki)
24 września 2020 godz. 19:00

Henryk Berlewi (1894 Warszawa - 1967 Paryż)
Portret kobiety w perłowym naszyjniku, 1931
Estymacja: 6 000 - 8 000 zł

Estymacja: 6 000 - 8 000 zł

węgiel/papier, 56,5 x 45 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'H. Berlewi 31'
ID: 88956