Lata 20. Lata 30. (wyniki)
24 września 2020 godz. 19:00

Julia Keilowa?
Patera, okres międzywojenny
Cena wylicytowana: 2 600 zł
Julia Keilowa?
Patera, okres międzywojenny

Cena wylicytowana: 2 600 zł

plater, 11,5 x 26,3 x 20,9 cm
ID: 88354
Stan zachowania
  • lekkie przetarcia