Lata 20. Lata 30. (wyniki)
24 września 2020 godz. 19:00

Cukiernica 'GAL'
lata 30. XX w.
Fabryka Wyrobów Srebrnych i Platerowanych Józefa Frageta, Warszawa, proj. Lech Niemojewski
Cena wylicytowana: 8 000 zł
Cukiernica 'GAL'
lata 30. XX w.

Cena wylicytowana: 8 000 zł

plater, 12,5 x 18 cm
na spodzie oznaczenie wytwórni: '3 | J BM F | J. FRAGET', na brzuścu logo: 'GAL'
ID: 87719
Stan zachowania
  • rysy na powierzchni wewnątrz naczynia, naprawiany zawias od pokrywki