Lata 20. Lata 30. (wyniki)
24 września 2020 godz. 19:00

Przycisk do papieru w formie modelu statku m/s "Piłsudski"
okres międzywojenny
Warsztaty Modeli Okrętowych St. Hr. Ledóchowski, Warszawa
Cena wylicytowana: 1 000 zł
okres międzywojenny

Cena wylicytowana: 1 000 zł

cyna, 3,5 x 18 cm
na obu burtach napis: 'PIŁSUDSKI'
ołowiany odlew wykonany przez Warsztaty Modeli Okrętowych St. Hr. Ledóchowski, Warszawa
ID: 88557
Stan zachowania
  • zarysowania powierzchni
  • ślady farby
  • zabrudzenia
  • ubytki elementów
  • por. egzemplarz w zbiorach Narodowego Muzeum Morskiego w Gdańsku