Lata 20. Lata 30. (wyniki)
24 września 2020 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 160 000 zł

Cena wylicytowana: 160 000 zł

pastel/papier naklejony na tekturę, 63,5 x 48,5 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany, datowany i opisany p.d.: ‘Witkacy 1928 31 VIII | NTT64 G.h. (T.B+d)’
ID: 89494
  • kolekcja instytucjonalna, Europa