Lata 20. Lata 30. (wyniki)
24 września 2020 godz. 19:00

Mojżesz Kisling (1891 Kraków - 1953 Paryż)
Portret długowłosej dziewczyny, 1942
Cena wylicytowana: 320 000 zł

Cena wylicytowana: 320 000 zł

olej/płótno, 38 x 30 cm
sygnowany p.g.: 'Kisling'
na krośnie malarskim nalepka opisana liczbą: '558'
ID: 89491
  • kolekcja prywatna, Santa Fe, Stany Zjednoczone
  • kolekcja prywatna, Nowy Jork, Stany Zjednoczone
  • dom aukcyjny Matsart, Jerozolima, grudzień 2010
  • kolekcja prywatna, Londyn
  • DESA Unicum, maj 2019
  • Jean Kisling, Henri Troyat, Kisling, katalog raisonné, Torino 1982, t. II, nr 196, s. 150 (il.)