Szalone lata 20. (pierwsze obiekty)
24 września 2020 godz. 19:00

Cukiernica art déco
okres międzywojenny
Fabryka Wyrobów Platerowanych i Brązowych Braci Henneberg, Warszawa, proj. Julia Keilowa
Cukiernica art déco
okres międzywojenny

szkło, plater, 23 x 13 x 12,5 cm
na spodzie znak wytwórni: 'B. HENNEBERG | WARSZAWA | 779'
grawerowana dedykacja: "Kochanej Wychowawczyni | Przedszkola im. św. Barbary | w Klimontowie | wdzięczne dzieci | 26 VI 36."
ID: 67610
Stan zachowania
  • przetarcia srebrzeń, zarysowania powierzchni