Lata 20. Lata 30. (wyniki)
24 września 2020 godz. 19:00

Kufer na kapelusze
okres międzywojenny
F. Furmański (?), Warszawa
Cena wylicytowana: 2 200 zł
Kufer na kapelusze
okres międzywojenny
F. Furmański (?), Warszawa

Cena wylicytowana: 2 200 zł

tkanina, skóra, 23,5 x 40,5 x 39 cm
Konstrukcja tekturowa obszyta skórą
Kufer transportowy na kapelusze uczestniczył w rejsie M/S Piłsudski w dniach 28 VII - 5 VII 1937 „Trzy królestwa”
komplet naklejek bagażowych, w tym naklejki odprawy celnej
ID: 88551
Stan zachowania
  • spękania skóry
  • ślady korozji na metalowych elementach
  • przetarcia skóry