Lata 20. Lata 30. (wyniki)
24 września 2020 godz. 19:00

Szampaniera 'GAL'
1934
Dansk Forsᴓlvningsanstalt Kᴓbenhavn, Kopenhaga
Estymacja: 3 500 - 4 800 zł
Szampaniera 'GAL'
1934

Estymacja: 3 500 - 4 800 zł

plater, 19,2 x 21 x 21 cm
na spodzie oznaczenie wytwórni: 'DANSK | FORSØLVNINGS | ANSTALT', znak firmy w postaci łabędzia z rozłożonymi skrzydłami oraz litera 'P'
na korpusie logo GAL: 'GDYNIA - AMERICA LINE' w bordiurze
ID: 87780
Stan zachowania
  • zarysowania powierzchni
  • przetarcia srebrzenia
  • zniszczenia srebrzenia wewnątrz