Lata 20. Lata 30. (wyniki)
24 września 2020 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 240 000 zł

Cena wylicytowana: 240 000 zł

olej/płótno, 120,5 x 64,5 cm
ID: 89492
  • zbiory spadkobierców artysty
  • Bolesław Cybis 1895-1957. Malarstwo, rysunek, rzeźba. Twórczość lat dwudziestych i trzydziestych, katalog wystawy, oprac. Anna Prugar-Myślik, Muzeum Narodowe w Warszawie, Warszawa 2002, s. 75 (il.), nr kat. I/6