Lata 20. Lata 30. (wyniki)
24 września 2020 godz. 19:00

Ludomir Ślendziński (1889 Wilno - 1980 Kraków)
Portret Danuty Wyrwicz-Wichrowskiej, 1934
Cena wylicytowana: 210 000 zł

Cena wylicytowana: 210 000 zł

olej/deska, 46 x 38 cm
sygnowany, datowany i opisany u dołu: 'MALOWAŁ • LVDOMIR z WILNA • SLEŃDZINSKI • A • D • MCMXXXIV'
opisany na odwrociu: 'NA PAMIĄTKĘ W | DNIU IMIENIN | SZ. PANI NVSI | WYRWICZ- | -WICHROWSKIEJ | OD LVDOMIRA | SLENDZIŃSKIE | GO | DNIA 17 WRZEŚNIA | MCMXXXIV R | WILNO'
ID: 89193