Lata 20. Lata 30. (wyniki)
24 września 2020 godz. 19:00

Estymacja: 10 000 - 14 000 zł

Estymacja: 10 000 - 14 000 zł

litografia barwna/papier, 100 x 70 cm
sygnowany i datowany wzdłuż prawej krawędzi: 'gronowski 30’
ID: 87300
  • W zbiorach Muzeum Plakatu w Wilanowie.
  • Anna Agnieszka Szabłowska, "Tadeusz Gronowski. Sztuka Plakatu i Reklamy", Instytut Sztuki PAN, Warszawa, 2005