Lata 20. Lata 30. (wyniki)
24 września 2020 godz. 19:00

Leonid Frechkop (1897 Moskwa - 1982 Bruksela)
"Dans l'atelier" \ Autoportret w pracowni, 1927-1928
Cena wylicytowana: 130 000 zł

Cena wylicytowana: 130 000 zł

olej/płótno, 120 x 60 cm
sygnowany i datowany l.g.: 'L. Frechkop 1927-28'
ID: 87573
  • spuścizna po artyście
  • Galeria Vincent Lécuyer, Paryż
  • kolekcja prywatna, Warszawa
  • Nouvelles Acquisitions. Pavillon des Antiquaires, Galerie Vincent Lécuyer, Paryż, poz. kat. 10, s.10-11 (il.)
  • Nouvelles Acquisitions. Pavillon des Antiquaires, Galerie Vincent Lécuyer, Paryż, marzec-kwiecień 2006