Lata 20. Lata 30. (wyniki)
24 września 2020 godz. 19:00

Magdalena Gross (1891 - 1948)
Popiersie kobiety z medalionem, 1925
Cena wylicytowana: 110 000 zł
Magdalena Gross (1891 - 1948)

Cena wylicytowana: 110 000 zł

brąz patynowany, wys.: 59,5 cm
sygnowany i datowany na podstawie: 'M. GROSS 1925'
wymiar podstawy: 23,5 x 27 cm
ID: 89495