Lata 20. Lata 30. (wyniki)
24 września 2020 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 40 000 zł

Cena wylicytowana: 40 000 zł

olej/papier naklejony na płytę, 29 x 22 cm
sygnowany i datowany l.g.: 'J. Lambert-Rucki | 27'
ID: 88954
  • kolekcja prywatna, Warszawa
  • por. Mistrzowie Ecole de Paris. Villa La Fleur, tekst Artur Winiarski, Warszawa 2016, s. 150 (il.)