Spragnieni Piękna. Aukcja Dobroczynna

Termin wystawy:
Aukcja charytatywna Spragnieni Piękna odbędzie się podczas IV Balu Dobroczynnego.  Wstęp na bal WYŁĄCZNIE ZA ZAPROSZENIAMI.

Agata Szkup +48 22 163 67 01, +48 692 138 853, a.szkup@desa.pl

Lista obiektów (17)

Misa z żukiem
współczesne
Majolika Nieborów, Autor nieznany
złocenie/porcelana malowana, bawełna, majolika malowana, 10,5 x 39,5 x 39,5 cm
Cena wywoławcza: 1 000 zł
Talerz Niobe
2020
złocenie/majolika malowana, 5,5 x 47,5 x 47,5 cm
Cena wywoławcza: 1 000 zł
Jarosław Modzelewski (ur. 1955, Warszawa)
Biegnący, 2020
marmur, 50 x 60 x 3,5 cm
Cena wywoławcza: 1 000 zł
Witek Orski (ur. 1985, Warszawa)
Sous les pavés, 2020
kamień, 5,7 x 22 x 12 cm
Cena wywoławcza: 1 000 zł
Karol Radziszewski (ur. 1980, Białystok)
Syren, 2020
kamień, 51 x 32 x 25 cm
Cena wywoławcza: 1 000 zł
Anna Molska (ur. 1983, Prudnik)
Łuki, 2020
marmur, wys.: 1 cm
Cena wywoławcza: 1 000 zł
Henryk Cześnik
Zuzanna i starcy, 2017
olej/płótno, 200 x 130 cm
Cena wywoławcza: 1 000 zł