Samuel Tepler. Granice figuracji
Od 18 lipca 2019 do 6 sierpnia 2019

Samuel Tepler (1918 Hrubieszów - 1998 Tel Awiw)
Wnętrze z lampą na tle czerwonej tkaniny, 1976 r.
Cena: 5 000 zł

Cena: 5 000 zł

olej/płótno, 50 x 61 cm
sygnowany l.d.: 'Tepler', na odwrociu sygnowany i datowany: 'S.Tepler | 76'
na odwrociu nalepka Biblioteki Głównej UMK w Toruniu
ID: 53766
  • Samuel Tepler 1918-1998: z kolekcji Davida Malka, katalog wystawy, [red.] Lucyna Skompska, Łódź 2003, poz. kat. 19, s. 127 (il.)
  • Samuel Tepler 1918-1998: z kolekcji Davida Malka, Muzeum Historii Miasta Łodzi, Łódź 2003