Samuel Tepler. Granice figuracji
Od 18 lipca 2019 do 6 sierpnia 2019

Cena: 5 000 zł

Cena: 5 000 zł

olej/płótno, 35,5 x 50 cm
sygnowany (po hebrajsku) l.d.: 'Tepler', na odwrociu sygnowany i datowany: 'S.Tepler', 'S. Tepler | 1985'
na odwrociu nalepka z opisem obrazu
ID: 53925
  • Samuel Tepler 1918-1998: z kolekcji Davida Malka, katalog wystawy, [red.] Lucyna Skompska, Łódź 2003, poz. kat. 86, s. 137 (il.)
  • Samuel Tepler 1918-1998: z kolekcji Davida Malka, Muzeum Historii Miasta Łodzi, Łódź 2003