Rzeźba i Formy Przestrzenne
29 października 2020 godz. 19:00

Estymacja: 30 000 - 50 000 zł

Estymacja: 30 000 - 50 000 zł

aluminium, 8,5 x 17 x 9 cm
sygnowany i datowany monogramem wiązanym: 'AM 2000'
unikat
ID: 86797
  • kolekcja prywatna, Warszawa
„Jako dziecko, chroniąc nieśmiałość i samotność, budowałam przedmioty. (…) Gdy nadchodzili goście – uciekałam. Pozostawione przedmioty miały mnie zastąpić. To one miały odpowiadać na absurdalne pytania zadawane zwykle dzieciom”. Magdalena Abakanowicz