Rzeźba i Formy Przestrzenne
29 października 2020 godz. 19:00

Estymacja: 20 000 - 30 000 zł

brąz, 16 x 25 x 7 cm
sygnowany i datowany monogramem wiązanym: 'AM 02'
unikat
ID: 86798
  • kolekcja prywatna, Warszawa
„Urodziłam się z koniecznością szukania odpowiedzi na wątpliwości i niepewności, których bagaż przyniosłam ze sobą na świat. Tylko metaforyczny język sztuki mógł być moim prawdziwym porozumieniem z otaczającą rzeczywistością. Sztuka nie jest zawodem ani umiejętnością. To konieczność i sposób egzystowania”. Magdalena Abakanowicz