Rzeźba i Formy Przestrzenne
29 października 2020 godz. 19:00

Estymacja: 8 000 - 12 000 zł

Estymacja: 8 000 - 12 000 zł

brąz, 82 x 24 x 12 cm
sygnowany, datowany i opisany na podstawie: 'NOWAKOWSKA UNIKAT 2019'
unikat
ID: 90619
„Krystyna Nowakowska jest filigranową damą o mocnym charakterze i takie są również jej rzeźby: delikatne z pozoru i uduchowione, lecz w istocie silnie skonstruowane i nieodparcie logiczne w swym pozornym rozwichrzeniu”. Jerzy Madeyski