Rock&Roll (wyniki)

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem aukcyjnym:
Sprawdź PDF
Pobierz bezpłatną aplikację do licytacji online DESA Unicum:
Sprawdź PDF

Lista obiektów (70)

Paweł Wroniszewski
Plakat "Masakra - Republika", 1998
druk/papier, 97 x 67 cm
Cena wylicytowana: 1 100 zł
Andrzej Tyszko
Kora nie, 1989 r.
fotografia czarno-biała/papier, 52 x 63 cm
Cena wylicytowana: 1 900 zł
Andrzej Tyszko
Kora tak, 1989 r.
fotografia czarno-biała/papier, 64 x 64 cm
Cena wylicytowana: 2 600 zł
Nagroda jubileuszowa Elżbiety Skrętkowskiej
2003
szkło dmuchane w formie, bezbarwne z lazurą rubinową, 41 x 30 cm
Cena wylicytowana: 400 zł
Marek Dutkiewicz
Autorski rękopis piosenki "Podaruj mi trochę słońca" dla Aleksandra Bema, lata 70. XX w.
długopis/papier korespondencyjny Hotelu Orbis Polonez i Bazar, 30 x 20 cm
Cena wylicytowana: 3 000 zł
Dyplom dla zespołu Pięć Linii, 1966 r.
druk/papier, 33 x 30 cm
Cena wylicytowana: 1 800 zł
Andrzej Tyszko
T. Love, 1994 r.
fotografia barwna/papier, 54 x 70 cm
Cena wylicytowana: 1 100 zł
Paweł Althamer (ur. 1967)
Rocker, lata 90. XX w.
technika własna/skóra, tkanina, tworzywo sztuczne, 51 x 23 x 16 cm
Cena wylicytowana: 8 000 zł
Kombi
Plakat "Today, today, dzisiaj!", 1985 r.
druk/papier, 41 x 30 cm
Cena wylicytowana: 400 zł
Andrzej Tyszko
Tadeusz Nalepa, 1989 r.
fotografia czarno-biała/papier, 59 x 60 cm
Cena wylicytowana: 1 100 zł
48
Edward Lutczyn
Projekt okładki płyty "Dadadam" zespołu Perfect, 2014 r.
akryl, kolaż, kredka, tusz/papier, 30 x 30 cm
Cena wylicytowana: 2 200 zł
49
Edward Lutczyn
Projekt okładki płyty "Jestem" zespołu Perfect, lata 90. XX w.
aerograf, akryl, kolaż, kredka, tusz/papier, 29,8 x 39,4 cm
Cena wylicytowana: 2 600 zł
53
Plakat koncertowy "The Clash", 1981 r.
druk/papier naklejony na płótno, 113 x 153,5 cm
Cena wylicytowana: 7 000 zł
54
Zdzisław Nitka
"Bob Dylan z psem", 2008 r.
olej, akryl/płótno, 90 x 120 cm
Cena wylicytowana: 6 500 zł
55
Tony Frank
Bob Dylan, 1965 r.
wydruk pigmentowy/papier archiwalny, 30 x 45 cm (arkusz)
Cena wylicytowana: 1 800 zł
60
Matt Getz
Plakat koncertowy zespołu Kiss, 1996 r.
druk/papier, 58 x 44,5 cm (w świetle passe-partout)
Cena wylicytowana: 1 400 zł
61
Tony Frank
Queen, 1981 r.
wydruk pigmentowy/papier archiwalny, 30 x 45 cm
Cena wylicytowana: 1 800 zł