Rafał Malczewski. Pejzaże
Od 31 lipca 2017 do 22 sierpnia 2017

Cena: 14 800 zł

Cena: 14 800 zł

akwarela/papier, 39 x 56,4 cm
sygnowany, datowany i opisany l.d.: 'R.Malczewski | malowane 9 lipiec 53.'
ID: 9870