Prace na papierze Wojciecha Fangora
Od 8 grudnia 2010 do 20 stycznia 2011

Wojciech Fangor (1922 Warszawa - 2015 Warszawa)
Kompozycja, 1972 r.
Cena: 12 000 zł
Kompozycja, 1972 r.

Cena: 12 000 zł

, kredka olejna/papier 51 x 71 cm
sygnowan i datowany p.d. 'Fangor 72'