Prace na Papierze: Sztuka Współczesna (wyniki)
22 listopada 2018 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 45 000 zł

Cena wylicytowana: 45 000 zł

kredka olejna/papier, 51 x 71 cm
sygnowany i datowany ołówkiem p.d.: 'Fangor 72'
ID: 60077
  • Fangor. Prace na papierze i w kolorze, Galeria aTAK, Warszawa 2007, poz. 149 (il.)
  • "Fangor. Prace na papierze i w kolorze", Galeria aTAK, Warszawa 31.05-31.07.2007
„Różne tematy wymagają różnych środków wyrazu. Stąd różnice w moich obrazach. Ale stylistycznie mogą być podobne, ponieważ styl wynika z czasu, w którym żyjemy, i z osobowości. Ani czasu, ani genów nie można zmienić. Styl zawsze będzie ten sam”. WOJCIECH FANGOR