Prace na Papierze: Sztuka Współczesna (wyniki)
14 września 2017 godz. 19:00

* Cena wylicytowana: 14 000 zł

akwarela, tusz/papier, 47 x 64 cm
sygnowany i datowany śr.d.: 'Zbigniew Makowski 1963.'
ID: 37658