Prace na Papierze. Sztuka Dawna (wyniki)
3 października 2019 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 2 000 zł

Cena wylicytowana: 2 000 zł

akwarela/tektura, 15,6 x 31,5 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany l.d.: 'A.Setkowicz'
ID: 66309