Prace na Papierze. Sztuka Dawna (wyniki)
3 października 2019 godz. 19:00

Autor Nieznany (XIX/XX w.)
Portret kobiety ze sznurem pereł
Cena wylicytowana: 7 500 zł
Autor Nieznany (XIX/XX w.)

Cena wylicytowana: 7 500 zł

pastel/papier, 67,5 x 52,5 cm (w świetle oprawy)
sygnowany l.d.: 'N. W.'
ID: 70386