Prace na Papierze. Sztuka Dawna (wyniki)
3 października 2019 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 3 200 zł
44

Cena wylicytowana: 3 200 zł

ołówek/papier naklejony na tekturę, 31,5 x 24,5 cm
sygnowany i datowany l.g.: 'Löffler | 1808'
ID: 68293
  • spadkobiercy przedwojennej kolekcji dyrektora kopalni ropy naftowej w Borysławiu, Warszawa