Prace na Papierze. Sztuka Dawna (wyniki)
3 października 2019 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 1 000 zł
57

Cena wylicytowana: 1 000 zł

akwarela/papier, 22 x 28 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany p.d.: Maciej Nehring'
ID: 71430