Prace na Papierze: Sztuka Dawna (wyniki)
20 września 2018 godz. 19:00

Aleksander Augustynowicz (1865 Iskrzynia, pow. Krosno - 1944 Warszawa)
Kościół św. Mikołaja i klasztor Trynitarzy we Lwowie
Cena wylicytowana: 800 zł
52

Cena wylicytowana: 800 zł

akwarela/papier, 12 x 15 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany l.d.: 'A.Augustynowicz'
opisany długopisem na odwrociu: 'Kościół św. Mikołaja, w którym brałam (?) | ślub w dniu 30. X. Obraz ten jest | Wawrzyńca od matki'
ID: 57466
  • kolekcja prywatna, Wiedeń