Sztuka Dawna. Prace na Papierze (wyniki)
17 września 2020 godz. 19:00

Nikifor Krynicki (1895 Krynica - 1968 Folusz)
Tarnów - Widok miejski, 40./50.  XX w.
Cena wylicytowana: 10 000 zł

Cena wylicytowana: 10 000 zł

akwarela/papier , 18 x 23 cm
opisany autorsko u dołu
ID: 86860