Sztuka Dawna. Prace na Papierze (pierwsze obiekty)
17 września 2020 godz. 19:00

akwarela, ołówek/papier, 21 x 27,5 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany i datowany p.d.: 'W. Skoczylas 1912'
ID: 86742