Sztuka Dawna. Prace na Papierze (wyniki)
17 września 2020 godz. 19:00

Estymacja: 8 000 - 12 000 zł

Estymacja: 8 000 - 12 000 zł

akwarela/papier , 47 x 63,5 cm (w świetle oprawy)
sygnowany i datowany p.g.: 'Teod Grott | 920'
ID: 86602
  • AgraArt, grudzień 1996
  • kolekcja prywatna, Warszawa