Sztuka Dawna. Prace na Papierze (wyniki)
17 września 2020 godz. 19:00

Teodor Grott (1884 Częstochowa - 1972 Kraków)
Martwa natura z kwiatami i posążkiem Wenus
Estymacja: 6 000 - 9 000 zł

Estymacja: 6 000 - 9 000 zł

akwarela/papier , 43 x 64 cm
sygnowany l.d.: 'Teod. Grott.'
na odwrociu fragment artykułu prasowego oraz napis: 'Teodor Grott'
ID: 87873
  • Desa Unicum, listopad 2013
  • kolekcja prywatna, Kraków