Sztuka Dawna. Prace na Papierze (wyniki)
17 września 2020 godz. 19:00

Nikifor Krynicki (1895 Krynica - 1968 Folusz)
Widok na kościół z Biskupem, lata 50. XX w.
Cena wylicytowana: 10 000 zł

Cena wylicytowana: 10 000 zł

akwarela/papier , 23 x 15 cm
opis autorski u dołu
ID: 86858