Sztuka Dawna. Prace na Papierze (pierwsze obiekty)
17 września 2020 godz. 19:00

Antonio Piccini (1846 Trani - 1920 Rzym)
Dziewczyna pijąca wino, 1890
Dziewczyna pijąca wino, 1890

akwarela/papier, 99 x 65,5 cm
sygnowany i opisany p.d.: 'A.io Piccinni Roma.'
ID: 85834
  • dom aukcyjny Agra-Art, Warszawa, październik 1994