Sztuka Dawna. Prace na Papierze (wyniki)
17 września 2020 godz. 19:00

Estymacja: 1 800 - 2 600 zł

Estymacja: 1 800 - 2 600 zł

akwarela, ołówek/papier , 20,5 x 30 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany l.d.: 'Maciej Nehring'
ID: 88434