Prace na Papierze: Sztuka Dawna (wyniki)
14 lutego 2019 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 2 600 zł
60

Cena wylicytowana: 2 600 zł

akwarela/papier, 20 x 30 cm
sygnowany, datowany i opisany p.d.: 'Józef Pieniążek | Wrocław 1947'
ID: 66649