Prace na Papierze: Sztuka Dawna (wyniki)
22 lutego 2018 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 70 000 zł

Cena wylicytowana: 70 000 zł

pastel/papier, 62 x 46 cm
sygnowany, datowany i opisany u dołu: 'Ign. Witkiewicz 1934 I | NP Nπ (T.B)'
(w świetle passe-partout)
ID: 54290
  • kolekcja rodziny sportretowanej